„MIAS International Summer School 2018“

O projektu:

Téměř čtyřicet studentů s různým kulturním a vzdělávacím zázemím zastupujících devět univerzit se v červenci 2018 zúčastnilo mezinárodní letní školy na Masarykově ústavu vyšších studií ČVUT v Praze. Absolvovali hlavní kurz “Innovation Leadership for Industry” v hodnotě 6 ECTS a vedlejší kurz “Czech History and Culture” v hodnotě 3 ECTS. Většina domovských univerzit studentům uznala tyto kurzy na základě oficiálního výpisu absolvovaných předmětů.

Studenti během letní školy navštívili mnoho muzeí a známých míst v Praze, mimo jiné Filmové ateliéry Barrandov a Pražskou ZOO. Byli na výletě v Kutné Hoře, kde navštívili i České muzeum stříbra. Součástí letní školy byl také výlet na Karlštejn a další výlet po Jižních Čechách, který zahrnoval návštěvu Tábora, Hluboké nad Vltavou, Českých Budějovic, Českého Krumlova a Holašovic. V rámci praktické výuky studenti navštívili ČSA Cargo v Praze, kde se zúčastnili odborné přednášky o logistice na letišti.

Popis práce:

Náš tým byl zodpovědný za projektové řízení celé akce, které zahrnovalo oblasti procesního řízení, lidských zdrojů, financí, manažerského účetnictví, správy událostí, reportingu, marketingu, maximalizace prodeje a obchodních strategií.

Náš tým měl zároveň na starost proces přijímacího řízení studentů od okamžiku podání přihlášky do příletu do Prahy, což zahrnovalo také řešení vízového procesu. Taktéž jsme byli zodpovědní za komunikaci se studenty a zahraničními univerzitními partnery.

Abychom vám usnadnili procházení stránek, nabídli přizpůsobený obsah nebo reklamu a mohli anonymně analyzovat návštěvnost, využívá společnost UEPO – University Enrollment Process Optimization s. r. o. soubory cookies, které sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzu. Více o způsobu nakládání s vašimi údaji na stránce GDPR. Používáním webu souhlasíte se zásadami Cookies.