„MIAS International Summer School 2019“

Rozšířená verze “MIAS International Summer School 2019

  • Délka trvání rozšířené akce:               5 dní
  • Datum rozšířené akce:                       24. 6. 2019 – 28. 6. 2019
  • Počet účastníků rozšířené akce:        10 zahraničních bakalářských studentů

V daném roce jsme představili “MIAS Extended Summer School“, která zahrnovala 1 týden rozšířeného kurzu “Innovation Leadership Practice“ v hodnotě 3 ECTS.

Studenti v rámci rozšířené letní školy navštívili Galerii ocelových figurín v Praze, nejvýznamnější památky v Praze, Národní technické muzeum a Filmové ateliéry Barrandov.

Základní verze “MIAS International Summer School 2019

  • Délka trvání základní akce:                 20 dní
  • Datum základní akce:                         30. 6. 2019 – 19. 7. 2019
  • Počet účastníků letní školy:                49 zahraničních bakalářských studentů

Téměř padesát studentů s různým kulturním a vzdělávacím zázemím zastupujících deset univerzit se v červenci 2019 zúčastnilo mezinárodní letní školy na Masarykově ústavu vyšších studií ČVUT v Praze. Absolvovali hlavní kurz “Innovation Leadership for Industry” v hodnotě 6 ECTS a vedlejší kurz “Czech History and Culture” v hodnotě 3 ECTS. Většina domovských univerzit studentům tyto kurzy uznala na základě oficiálního výpisu absolvovaných předmětů.

Studenti během letní školy navštívili mnoho muzeí a známých míst v Praze, mj. Muzeum alchymistů a Pražský hrad, a užili si výlet parníkem po Vltavě. Byli též na výletě v Kutné Hoře, na Karlštejně a v Západních Čechách (Plzeň, Klášter Teplá, Loket, Karlovy Vary). V rámci výuky studenti navštívili pivovar Prazdroj v Plzni, Škodu Transportation v Plzni a sklad společnosti Zepter International v Rudné u Prahy, kde jim byla poskytnuta přednáška o logistice generálním ředitelem společnosti.

Popis práce:

Náš tým byl zodpovědný za projektové řízení celé akce, které zahrnovalo oblasti procesního řízení, lidských zdrojů, financí, manažerského účetnictví, správy událostí, reportingu, marketingu, maximalizace prodeje a obchodních strategií.

Náš tým měl zároveň na starost proces přijímacího řízení studentů od okamžiku podání přihlášky do příletu do Prahy, což zahrnovalo také řešení vízového procesu. Taktéž jsme byli zodpovědní za komunikaci se studenty a zahraničními univerzitními partnery.

Abychom vám usnadnili procházení stránek, nabídli přizpůsobený obsah nebo reklamu a mohli anonymně analyzovat návštěvnost, využívá společnost UEPO – University Enrollment Process Optimization s. r. o. soubory cookies, které sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzu. Více o způsobu nakládání s vašimi údaji na stránce GDPR. Používáním webu souhlasíte se zásadami Cookies.